انواع ماساژ

همانطور که حتماً خودتان نیز می‌دانید ماساژها یکی از بهترین و جذاب‌ترین روش‌ها برای از بین بردن خستگی شما می‌باشند. در واقع شما با رفتن به مرکز ماساژ درمانی در اصفهان می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید، یک ماساژ خوب دارای عوامل مختلفی می‌باشد که یکی از این عوامل داشتن شرایط بهداشتی برای آسایش شما است چرا که اگر قرار باشد شما در مرکزی غیر بهداشتی ماساژ بروید، نه تنها نمی‌توانید از آن بهره لازم را ببرید بلکه تمام فکر و ذهنتان درگیر مسائل بهداشتی می‌شود.
به همین دلیل هم بهتر است سالن ماساژ اصفهان معتبری را برای خود پیدا کرده و به آن سر بزنید، اما این مراکز ماساژ در سراسر جهان به طور یکسان کار نمی‌کنند بلکه هرکدام به روش‌های مختلف که عموماً از آداب و رسوم و فرهنگ آن کشور نشات می‌گیرد را استفاده می‌کنند امروزه ما با عجیب‌ترین نوع ماساژها مواجه هستیم به همین دلیل هم ممکن است برخی از آن‌ها بسیار جالب و هیجان انگیز و در برخی اوقات ترسناک نیز به نظر برسد اما همه این‌ها ناشی از فرهنگ و تمدنی است که در آن زندگی می‌کنند اما گاهی اوقات هم پیش می‌آید که بسیاری از این ماساژها از تمدن‌های دیگر به کشور‌ ما رسید باشد.
تصور کنید پس از یک روزکاری سخت، بخواهید از شر تمامی خستگی‌ها خلاص شوید بهترین گزینه‌ای که در آن لحظه به آن نیاز دارید، یک ماساژ است. چرا که از دیرباز ماساژ به روش‌های مختلف انجام می‌گرفته است.
اما در ادامه شما را با عجیب‌ترین ماساژها در جهان آشنا می‌سازیم.
بهترین سالن ماساژ دارای لوازم و تجهیزات و امکانات متفاوتی هستند پشت هر تکنیکی اصول و کاربردهایی وجود دارد که هر کدام دارای اصول علمی می‌باشد و نیاز به یادگیری دقیق دارند چرا که هرگونه اشتباهی در این زمینه می‌تواند آثار مخربی را بر روی بدن شما داشته باشد.
این ماساژ بدون آنکه بخواهیم قدیم یا جدید بودن آن را در نظر داشته باشیم می‌توانیم آن را یک ماساژ مناسب بدانیم گاهی این روش‌های منظم تبدیل به روش‌های عجیب و غریب برای تعادل جسمی و روانی می‌شود. ممکن است شما به یکی از کشور‌های شرق آسیا سفر کنید و دوست داشته باشید سالن ماساژ را در این کشور تجربه نمایید، اما اگر قصد انجام چنین کاری را داشتید بهتر است این مسئله را نیز مد نظر داشته باشید که ممکن است این سالن‌های ماساژ با موجوداتی مانند مارها از شما پذیرایی نمایند. انواع ماساژ

ماساژ درمانی با کاکتوس

همانطور که ممکن است بسیاری از شما بدانید، مکزیک کشوری است که به عنوان منطقه‌ای بسیار وسیع که سراسر، کاکتوس در آن رشد می‌کند، معروف است. اما ممکن است کاکتوس‌ها که در بیابان‌های مکزیک یافت می‌شود و این مسئله می‌تواند مبدع ماساژ کاکتوس باشد.
اما برخلاف آنچه که تصور می‌کنید ماساژ کاکتوس جزو ماساژ‌های دردناک محسوب نمی‌شود چرا که کاکتوس‌های مخصوص ماساژ تیغ ندارد که بخواهد بدن شما را دچار آسیب کند. کاکتوس یا همان کاکتوس‌های گوش خرگوشی برای که برای اینکه برای ماساژ استفاده می‌شوند قبل از استفاده از آن‌ها تمامی تیغه‌های آن از روی بدنه جدا می‌شود. این ماساژ موجب آبرسانی به بدن شما می‌شود این ماساژ می‌تواند برای شما یک تجربه عالی محسوب شود.

ماساژ ساطوری

این ماساژ صاحب یکی از قدیمی‌ترین تکنیک‌هایی است که در چین مورد توجه قرار می‌گیرد. در واقع این آثار به عنوان یکی از ماساژهای چاقو معروف است امروزه نیز بسیاری از سالن‌های ماساژ در این کشور از این روش استفاده می‌کنند. در واقع این مدل از ماساژ با استفاده از ساطور و زدن ضربات ساطور به صورت فرد حرفه‌ای انجام می‌شود.
این نوع از ماساژ، جزو ماساژ‌هایی است که به دلیل فولادی بودن جنس این ساطور‌ها گردش خون در صورت و بدن شما اضافه می‌شود. برای افرادی که شجاعت کافی را ندارند این حوزه می‌تواند برایشان یک فاجعه محسوب شود یک اشتباه از ماساژ دهنده می‌تواند موجب حوادث بسیار خطرناک شود.

ماساژ پای فیل

در ابتدا این قسمت برای شما بسیار جالب و در عین حال خطرناک، فیل‌ها به دلیل داشتن جثه‌ای بزرگ می‌تواند یک ماساژور بسیار قدرتمند برای شما محسوب شوند‌ و بدن شما را از هر گونه خستگی‌ها بزداید و نشاط دوباره را برای شما به ارمغان بیاورد.
ماساژ به این شکل است که فیل پای خود را بر روی بدن شما می‌گذارد و شروع ماساژ دادن می‌کند پای فیل برای بدن شما کافیست خستگی‌ها را از خود دور کند چند سالی است مردم این ماساژ را حیوان آزاری می‌نامند بیشتر گردشگرانی که به تایلند سفر می‌کنند، این تجربه را تحریم می‌کنند‌.

 انواع ماساژ

ماساژ آتشین در چین

یکی از محبوب‌ترین ماساژها در میان ماساژورهای چینی ماساژ آتش است. این منطقه به دلیل ماساژ‌های عجیبی که دارد بسیاری از گردشگران ترجیح می‌دهند تا برخی از آن‌ها را تجربه نمایند.
که ماساژ آتش یکی از ماساژ‌هایی است که شاید بسیاری از افراد علاقه دارند تا آن‌ را تجربه نمایند.
این ماساژ روشی است که از آتش به عنوان یکی از عوامل درمانگر استفاده می‌کنند. در واقع این ماساژ شاید در نگاه اول روشی خطرناک باشد اما می‌توان گفت که واقعا چنین نیست. در واقع بسیاری از کسانی که این ماساژ را انجام می‌دهند، پس از آن آرامشی حیرت آور نصیب آن‌ها می‌شود.

ماساژ حلزون

یک ماساژ دیگر که ممکن است شما به دلیل چندش‌آور بودن آن حاضر به انجام آن نباشید، ماساژ با استفاده از حلزون است. در واقع این یکی از روش‌های مدرن و نسبتا جدید است که امروزه در بسیاری از نقاط از آن‌ها استفاده می‌شود. این ماساژ بیشتر برای درمان زیبایی و چین و چروک‌های صورت انجام می‌گیرد به همین دلیل هم است که امروزه مشتریان خود را دارد هرچند که بسیاری از افراد این ‌روش را باور ندارند اما، حلزون می‌تواند به دلیل داشتن ترشحاتی که موجب ترمیم سازی می‌شوند در این ماساژها بر روی صورت قرار داده می‌شود.

ماساژ قلقلک

آیا تا به حال درباره‌ی ماساژ شادکامی و قلقلک مطلبی شنیده‌اید؟
در واقع در اسپانیا تکنیک ماساژ قلقلک به شدت برای کاهش استرس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماساژ بر خلاف ماساژ‌های معمولی که ما در دسترس داریم هیچ فشار و یا ضربه‌ای به ما وارد نمی‌شود و فقط توسط نوک انگشتان و پرها، بدن ما لمس خواهد شد.
ماساژ قلقلک در یک اتاق نیمه تاریک، برای افراد مراجعه کننده یک موسیقی آرام بخش و ملایم پخش می‌شود و همچنین برای رفاه حال بیشتر آن‌ها از روغن معطر استفاده می‌کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *