اسنگ ماساژ

یکی از مرسوم‌‌‌ترین و یکی از پر مخاطب‌‌‌ترین ماساژ‌ها در سراسر دنیا ماساژهایی با سنگ ماساژ است به همین دلیل هم ما در ادامه شما را با آن‌ها آشنا می‌‌‌کنیم.

این ماساژ که به ماساژ سنگ داغ است نقش بسزایی در ایجاد آرامش و زدودن خستگی و درد دارد بعد از آنکه در پشت و یا در هر مکان دیگری در بدن شما این سنگ‌ها به کار گرفته می‌‌‌شود، شما به سرعت گردش خون را در بدن خود متوجه می‌‌‌شوید.
این مسئله باعث می‌‌‌شود تا شما احساس آرامش بیشتری را داشته باشید به همین دلیل هم است که ما به شما این پیشنهاد را می‌‌‌دهیم تا حتی برای یک بار هم که شده از این ماساژ استفاده کنید.
به طور کلی شما هنگامی که بتوانید افزایش گردش خون را در ناحیه‌‌‌ی مورد نظرتان به وجود بیاورید می‌‌‌توانید تا اندازه‌‌‌ی زیادی مشکلات آن‌ها را بهبود ببخشد.

اگر بخواهیم بیشتر درباره‌‌‌ی این ماساژ برای شما بگوییم باید به این مسئله اشاره کنیم که؛ این ماساژ از کشور چین آغاز شده است.
اما بعد از آن کشور، این تکنیک به بسیاری از کشورهای دیگر مانند آمریکا، آفریقا، مصر و هند نیز فراگیر شد. سنگ‌‌های ماساژ مخصوص ماساژ سنگ داغ باید به نوعی باشد که به راحتی قابل شست و شو باشد.
این در شرایطی اهمیت بیشتری پیدا می‌‌‌کند که در تماس با روغن ماساژ باشد.
به طور کلی می‌‌‌توانیم بگوییم که سنگ ماساژ داغ از نوع سنگ‌‌های آتشفشانی بازالت می‌‌‌باشد. در واقع سنگ ماساژ به طور کلی باید سطحی صاف و نرم داشته باشند. به همین دلیل هم است که این ماساژ با هر نوع سنگی نمی‌‌تواند انجام بگیرد و باید دارای شرایط ویژه و خاصی باشد.
یک سنگ ماساژ داغ باید دارای کیفیتی بالا باشد که گرما را به خوبی در خود آن هم برای چندین ساعت گرما را نگه دارد سنگ‌‌های ماساژ مرغوب باید دارای رنگ سیاه تیره باشند. اگر شما به بهترین سالن ماساژ در اصفهان مراجعه نمایید، می‌‌‌توانید تمامی این شاخص‌ها را مشاهده نمایید و به علاوه از این ماساژ فوق العاده نیز بهره مند شوید.

استفاده از سنگ ماساژ

دلیل اهمیت استفاده کردن از سنگ ماساژ این است که شما می‌‌‌توانید بدن خود را احیا نمایید در واقع ماساژ سنگ داغ باعث بهبود در روند حذف سمومات مضر بدن می‌‌‌شود به این ترتیب انرژی شما را در بدنتان احیا می‌‌‌کند.
یکی دیگر از اهمیت استفاده از این ماساژ این است که نه تنها عضلات شما را ریلکس می‌‌‌کند بلکه، بافت‌‌های زیرین شما را نیز بهبود می‌‌‌بخشد. بیشتر افرادی که دچار جراحت و و گرفتگی‌ها می‌‌‌شوند، استفاده از سنگ ماساژ باعث تسریع در بهبود آن‌ها می‌‌‌گردد.
همان طور که گفته شد، گردش خون می‌‌‌توان عامل بسیار مهمی در از بین بردن بسیاری از بیماری‌ها باشد و این ماساژ باعث می‌‌‌شود تا گردش خون شما هرچه سریع‌‌‌تر انجام شود به همین دلیل هم است که بسیاری از شما هنگامی که از این ماساژ استفاده می‌‌‌کنید احساس آرامش و ریلکس بودن را در نقطه به نقطه‌‌‌ی بدنتان احساس می‌‌‌کنید. ماساژ با سنگ داغ باید در مرکز تخصصی ماساژ اصفهان و زیر نظر افراد حرفه‌ای انجام شود.

یکی دیگر از ویژگی‌‌های این ماساژ این است که شما می‌‌‌توانید پس از این ماساژ شما می‌‌‌توانید خواب بی‌نظیری را داشته باشید چرا که این ماساژ مانند بسیاری از ماساژهای دیگر احساس اضطراب و خستگی را از شما دور می‌‌‌کند و به همین دلیل هم است که بسیاری از افراد این اعتقاد را دارند که پس از این ماساژ بهترین خواب را دارند.
بهتر است این نکته را فراموش نکنید که بهترین روش برای نگهداری سنگ داغ ماساژ این است که از جعبه چوبی بامبو استفاده نمایید.
سنگ‌‌های داغ ماساژ را در زمان استفاده در داخل هیتر مخصوص قرار دهید و همچنین از گرم کردن آن‌ها با فر و یا ماکروویو به شدت خودداری نمایید. قبل از آنکه سنگ‌ها را بر روی افراد استفاده نمایید بهتر است آن‌ها را تمیز کرده و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن برای فرد دیگری آماده نمایید.

استفاده از سنگ ماساژ

اگر هنوز هم در این مسئله مردد هستید که آیا این ماساژ برای شما مناسب است یا خیر می‌‌‌توانید با مشاوران سالن ماساژ اصفهان در این رابطه مشورت کنید.
نکته‌‌‌ی مهمی که در این خصوص باید گفته شود این است که گاهی اوقات سنگ‌‌های سرد نیز در ماساژ داغ مورد استفاده قرار می‌‌‌گیرند این روش زمانی انجام می‌‌‌گیرد که سنگ‌‌های داغ بر روی بدن شما قرار گرفته باشد و پس از آن از سنگ‌‌های سرد استفاده می‌‌‌کنند.
این کار باعث می‌‌‌شود تا رگ‌‌های خونی آرام شده و همچنین به حفظ سلامت پوست نیز تاثیر به سزایی دارد. در واقع می‌‌‌توانیم بگوییم که در میان بسیاری از ماساژها که حتما بسیاری از آن‌ها به گوش شما رسیده است این ماساژ سنگ داغ توانسته در بسیاری از موارد جایگزین بسیاری از درمان‌‌های پزشکی شود.در این مسئله هیچ شکی نداشته باشید که شما به ماساژ احتیاج دارید چرا که با دغدغه‌‌های امروزی می‌‌‌توانیم این را بگوییم که در زندگی‌‌های امروزی شما نمی‌‌توانید تنها به روزمره‌‌‌ی خود اکتفا کنید بلکه شما می‌‌‌بایست فشارهای وارده به خود را در جایی آزاد کنید.
این فشارهای آزاد نشده می‌‌‌تواند تاثیرات نامطلوبی را بر روی شما بگذارد بسیاری از کسانی که در این شرایط قرار دارند و فشارهای آزاد شده‌‌شان را تخلیه نمی‌‌کنند به کوچک‌‌‌ترین اتفاقی که برای آن‌ها می‌‌‌افتد واکنش‌‌های نا به هنجاری را نشان می‌‌‌دهند به همین دلیل هم ما به شما ماساژی را پیشنهاد می‌‌‌کنیم که ضمن داشتن فواید درمانی بتوانید آرامش خاصی را تجربه نمایید. بهتر است برای این کار از یک ماساژور حرفه‌ای و قابل اطمینان کمک بگیرید.
بسیاری از این ماساژها برای بسیاری از کسانی که مشکلات پوستی دارند ممکن است زیان آور باشد و زخم آن‌ها را دچار سوزش کند به همین خاطر هم بهتراست این موارد را به یاد داشته باشید و  آن‌ها را به ماساژور یادآور شوید تا او نیز این موارد را رعایت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *