مراکز ماساژ درمانی

همانطور که می‌دانید افراد زیادی هستند که به بیماری گرفتگی سیاتیک مبتلا هستند. در موقعیتی این بیماری می‌تواند تا اندازه زیادی فعالیت‌های روزمره به طور کامل مختل کند می‌تواند فرد امکان راه رفتن و یا نشستن را نداشته باشد اما بسیاری از این افراد مسکن‌های دارویی را برای خود انتخاب می‌کنند.
در واقع اگر به دنبال آن هستید که دیگر از این مسکن‌های دارویی که ممکن است عوارض‌های جبران ناپذیری برای شما نداشته باشد استفاده کنید ما به شما مرکز ماساژ اصفهان را پیشنهاد می‌دهیم چرا که سیاتیک ممکن است در اثر عواملی پیش بیاید که به راحتی می‌تواند آن‌ها را درمان نماید.
امروزه ما توانسته‌ایم تا اندازه‌ی زیادی به رفع این مشکل بدون هیچگونه عوارضی دست پیدا کنیم. به همین دلیل هم است که ما به شما ماساژ درمانی را معرفی می‌کنیم. مطالعاتی که در سال ۲۰۱۴ انجام شد نشان دهنده آن بود که ماساژ بافت‌های عمیق این قابلیت را دارد که کاملا مانند یک داروی ضد التهاب عمل می‌کند و دردهای کمر را که ناشی از درد سیاتیک است از بین خواهد برد.

این ماساژ باعث می‌شود تا عضلات و ماهیچه‌های بدن را آرام کند و مجبور کند تا در طول روز فشارهای زیادی را تحمل کند این فشارها کاملا به اعصاب شما نیز منتقل خواهند شد. همین مسئله باعث می‌شود تا عصب سیاتیک را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد این عامل باعث می‌شود که عصب سیاتیک را شامل شود و تاثیر زیادی را برای شما نشان دهد و دردهای همیشگی شما شروع شود.

 ماساژ سیاتیک
انجام ماساژ با دور کردن تنش‌ها و فشارهای روحی و جسمی از فشارها همچنین تنظیم کردن مواردی مانند فشار خون بالا باعث می‌شود فشار عصبی که موجب شده است تا شما دوباره دردهای سیاتیک را تجربه کنید را از بین ببرد و به آرامش و تعادل برسد.
ماساژ دادن باعث می‌شود تا اندروفین در بدن شما به مقدار کافی ترشح شود. در واقع اندروفین‌ها با افزایش لذت و آرام شدن دردها همراه هستند که نتیجه آن احساس خوشایند و آرامش بخشی است که شما پس از آن تجربه می‌کنید.
همانطور که می‌دانید ماساژ دارای انواع بسیار مختلفی است که هر کدام از آنها را تکنیک‌های متفاوتی در بر می‌گیرد شواهد زیادی وجود ندارد که بتواند به ما ثابت کند که یک نوع خاص از ماساژ می‌تواند درد سیاتیک را کاهش دهد. دلیل انتخاب یک نوع ماساژ برای درد سیاتیک شما کاملاً به سلیقه خودتان بستگی دارد.
درمان دردها با ماساژ درمانی کم‌تر می‌شود.

ماساژ بافت عمیق

این نوع از تکنیک ماساژ جزء ماساژهای تهاجمی محسوب می‌شود. ماساژ می‌تواند احتمال میزان فشار توسط انگشتان دست، ماساژ در “ماساژ بافت عمیق” بسیار بالا است.
یک مطالعه‌ی بالینی در سال ۲۰۱۴ این مسئله را روشن کرد که انجام یک ماساژ سی دقیقه‌ای در پنج روز هفته در طی دو هفته متوالی، می‌تواند به شکل موثری در درمان کمر درد و دردهایی از قبیل درد سیاتیک به فرد مبتلا کمک کند.

ماساژ درمانی سوئدی

انواع ماساژ و مزیت‌‌‌های آن بسیار زیاد است، در این نوع از ماساژ سوئدی بافت‌های عمیق بدن مورد فشار ماساژ بدن قرار نمی‌گیرند.
در عوض حرکاتی مختلف و تکتیک‌های متعددی برای تحریک عصب در بافت‌های همبند و در واقع افزایش جریان خون که خودش موجب از بین رفتن بسیاری از اختلالات می‌شود در بدن به وجود می‌آید. در واقع این آثار به شما کمک می‌کند فشار کلی از بدن شما خارج شود به جای آن آرامش وصف ناپذیر به آن بازگردد.
طریقه ماساژهای مراکز ماساژ درمانی پیشرفته که ترکیبی از فشار و اصطکاک در بافت‌های عمیق‌تر بدن است برای آزاد کردن عضلات و ماهیچه‌ها می‌باشد استفاده می‌شود. از این نوع ماساژ می‌توان در جهت بهبود درد سیاتیک نیز بهره ببریم همانطور که گفته شد همه این‌ها بستگی به سلیقه شما و میزان درد سیاتیک شما دارد.

 ماساژ سیاتیک

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ ماساژهایی است که در سراسر جهان انجام می‌پذیرد در واقع ماساژ سنگ داغ برای گسترش آرامش در بدن کاهش تشنج عضلانی استفاده می‌شود.
در این نوع از ماساژ، سنگ‌هایی که از قبل گرم شده‌اند بر روی قسمت‌های خاصی از بدن قرار می‌گیرد این نقاط از بدن را تنها می‌تواند تشخیص دهد همچنین در آن از تکنیک‌های ماساژ سوئدی نیز استفاده می‌شود و همین نکته باعث شده است تا این‌ نوع از ماساژ از محبوبیتی ویژه برخوردار باشد و همه روزه صدها نفر درخواست چنین ماساژی را داشته باشند.
معمولا اگر ماساژ بهبود درد سیاتیک به صورت سنتی انجام شود، هزینه آن بسیار بالا است. در واقع تعداد جلسات این نوع از ماساژها در کلینیک ماساژ در اصفهان زیاد است و ماساژور نیز حتما متخصص بوده و دارای مدارکی باشد تا خیال شما را از این جهت راحت کند که می‌تواند از پس ماساژ شما به خوبی بر بیاید به همین دلیل هم است که بسیاری از این مراکز نمی‌توانند آنطور که باید از ماساژها بهره‌مند شوند چرا که افرادی در این مراکز کار کرده‌اند که به هیچ عنوان نمی‌تواند آنها را یک متخصص ماساژ نام برد به همین دلیل هم پیشنهاد ما به شما این است که شما به نزد مراکز معتبر ماساژ بروید به همین دلیل هم است که ما در این مراکز می‌توانیم بهترین نتیجه را داشته باشیم.

این ماساژها امروزه توانسته است تا اندازه‌ی زیادی جای مسکن‌های قوی شیمیایی را بگیرد و شما را از هر نظر، چه جسمی و چه روحی به بهترین شکل ممکن درمان کند و در پایان روز از شر تمامی فشارهای روحی آزاد شوید و مطمئن باشید که این فشارهای روحی تا مدت‌ها به هیچ عنوان به سراغ شما نخواهند آمد.
در واقع یکی از بیماری‌هایی است که به دلیل دردهای ممتدی که فرد آن‌ها را احساس می‌کند می‌تواند او را ماه‌ها در بستر بیماری اسیر کند به همین دلیل هم است که امروزه اکثر کسانی که به مراکز ماساژ درمانی مراجعه می‌کنند دارای دردهای سیاتیکی هستند چرا که این ماساژها می‌تواند بدون آنکه برای شما کوچک‌ترین ضرری داشته باشد، به شما کمک کند تا کمتر دچار این آسیب شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *